Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mnt/web-data1/bluevictoria_cz/public_html/www/templates/dd_charitylife_88/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

KK Zetor Brno 2014

Naše letošní psí prazdiny začali agility táborem v Brně. Letos to bylo velmi vyjímečné, protože jsme byli přímo při otevření první sportovní haly pro psy v ČR. Na úplné zahájení jsme zaběhli pro obecenstvo jeden parkur, kterého jsemse teda velmi bála. Důvod byl ten, že jsem schválně s Irčou asi dva měsíce před tím nechodila na tréninky, aby si odpočinula. Irinka se na to ale tak těšila, že to zaběhla bez chyby a ještě k tomu jsem jí ani nestíhala. Takže to začalo opravdu dobře. Bylo tam spoustu kamarádů, kteří tam byli i loni, ale také noví lidé, kteří byli taky super. Tábor jsme si znovu maximálně užili a těšíme se na příští rok.
 
kk zetor brno

Dogfrisbee tábor

Letos jsme byli taky na našem prvním táboře dogfrisbee. Stále trochu bojujeme s tou pozorností, ale od prvního semináře, což bylo někdy v březnu, jsme udělali obrovský pokrok. Tábor byl taky bombovej, až na to, že nám tam ,,trošičku'' pršelo. Stále denně trénujeme, a doufám, že se do dalšího říjnového semináře zase o trochu zlepšíme.
 
frisbee1      frisbee      frisbee2      frisbee3      frisbee4

Dovolená ve Francii

Můžu Vám říct, dovolená se psem je ta nejlepší dovolená, co může být. Jelikož byla Irča u moře poprvé, bylo pro ni všechno nové. Hned první den se stal takový menší incident s místní kočkou, ale potom už to bylo vše v pohodě. Irinka si okamžitě oblíbila skákání do vln, takže jsme k moři chodili každý den. Dovolenou s Irčou bych asi nevyměnila za žádnou jinou na světě.
 
francie12      francie4      francie5      francie6      francie7      francie8      francie9      francie10      francie11      DSCN0832